PLN

O firmie

Rok założenia 1983.
W lutym 2013 obchodziliśmy nasze 30-te urodziny:)

BIŻUTERIA TO NASZA PASJA

Szukamy inspiracji w najnowszych tendencjach świata i uważnie wsłuchujemy sie w wymagania naszych klientów. Wieloletnia współpraca z projektantami i stylistami daje nam szansę zaspokojenia najbardziej różnorodnych gustów. Każdy z naszych klientów znajdzie tu coś dla siebie tak pod względem stylu jak i ceny, a w wyborze tym pomoże miły i doświadczony zespół pracowników.

MIŁY BIŻUTERYJNY DROBIAZG ZAWSZE POPRAWI NASTRÓJ!

Posiadamy biżuterię z metali szlachetnych (srebro, tytan) i innych (alpaka, miedź, stal chirurgiczna) wykonaną ręcznie, wg indywidualnych projektów biżuterię artystyczną, ale też oferujemy wzory seryjne - także z dodatkiem kamieni półszlachetnych i bursztynów, cyrkonii i granatów oraz szkła i kryształów, kolorowej emalii i oksydy. Oferujemy też wzory wykonane z surowców naturalnych (skóra, drewno, kość, ceramika, tkaniny itp) pereł (naturalnych i sztucznych), oraz z kolorowych tworzyw sztucznych i z żywicy. Nasz asortyment to: bransolety i bransoletki szerokie i wąskie, kolczyki i klipsy, naszyjniki, broszki, wisiory, ozdoby do włosów, piercing, a także męska biżuteria, w tym spinki do mankietów i do krawata. Nasi stali klienci otrzymują Kartę Naszego Klienta uprawniającą do 7% rabatu na zakupy.

SKLEP INTERNETOWY

W naszym sklepie internetowym proponujemy ciekawe wzory wybrane z naszej oferty obejmującej zarówno biżuterię srebrną, jak i modową,  biżuterię artystyczną oraz inne dodatki. Wszytkie wzory umieszczone na stronie internetowej są dostąpne w sprzedaży tak w sklepie internetowym, jak i w naszym sklepie stacjonarnym przy ul. Chmielnej 26 w Warszawie. Klienci sklepu internetowego rownież mogą stać się posiadaczami Wirtualnej Karty Naszego Klienta uprawniającej do 7% rabatu na zakupy.

Zapraszamy! :)